Зіткнення потягів у Чехії: Серед загиблих – дві громадянки України

Фото: Радіо Свобода

Унаслідок зіткнення пасажирського експрес «Прага – Кошице» з причепними вагонами до Чопа та вантажного потяга загинули дві громадянки України.

Про це повідомляє МЗС України.

«Пізно ввечері 5 червня поблизу чеського міста Пардубіце сталася масштабна аварія потягів. Пасажирський потяг «Прага – Кошице» чеської компанії RegioJet зіткнувся з вантажним потягом.

До його складу входять причепні вагони до українського міста Чоп, які розташовані в середині потяга.

На місці аварії був оперативно створений координаційний штаб, до якого увійшли правоохоронні органи та служби порятунку. Станом на 4 годину ночі рятувальна операція була завершена.»

За попередньою інформацією, яка є в МЗС України, загинуло 4 людини. Серед них 2 громадянки України, громадянство інших загиблих уточнюється. Ще 34 особи зазнали незначних поранень та отримали медичну допомогу на місці. Окремих осіб доставлено до медичних закладів міста Пардубіце та Градець Кралове.

«Консульська посадова особа Консульства України в Брно перебуває на місці події та на постійному зв’язку з рятувальними та правоохоронними відомствами. Справа перебуває на контролі Департаменту консульської служби МЗС.»

оренда квартири Львів

Новини