ЗМІ: Зеленський наступного тижня відвідає Вірменію і, можливо, Азербайджан

Фото: Радіо Азатутюн

Інформацію про ймовірний візит президента Володимира Зеленського до Вірменії, про який вперше повідомили минулого тижня, 26 лютого підтвердив один з дипломатів.

Про це пише «Радіо Азатутюн», повідомляє «Європейська правда».

Співрозмовник стверджує, що візит Зеленського до Вірменії, найімовірніше, відбудеться наступного понеділка, 4 березня. Не виключено, що президент України також відвідає Азербайджан.

У разі підтвердження це стане першим візитом Зеленського на Південний Кавказ не лише з початку повномасштабного вторгнення, а й із моменту вступу на посаду у 2019 році.

Зазначимо, що голова України раніше зустрічався з лідерами і Азербайджану, і Вірменії на міжнародних майданчиках. Приміром, на початку жовтня 2023-го Пашинян і Зеленський вперше зустрілися на полях саміту Європейської політичної спільноти у Гранаді.

Офіційно інформацію про візит українського президента МЗС Вірменії коментувати відмовилось, але депутати партії влади «Громадянський договір» натякнули, що вона відповідає дійсності.

«Нам усе одно, як Росія відреагує чи не відреагує (на візит Зеленського. – Ред.)», – сказав один із них, Гагік Мелконян.

Імовірний візит Зеленського до Вірменії відбудеться на тлі загострення відносин Єревана та Москви.

Вірменський прем’єр-міністр Нікол Пашинян неодноразово повторював, що Вірменія не є союзником РФ у її війні проти України. Нещодавно він заявив, що Єреван «заморожує» членство в ОДКБ – військовому союзі під фактичним проводом Москви.

оренда квартири Львів

Новини