Знайшли 6-річного хлопчика зі Львова. Він сам у мороз пройшов понад 7 кілометрів

Фото: Патрульна поліція Львівської області

Маленького мандрівника, якого вчора шукав весь Львів, знайшли. Він о 15-й годині вийшов з однієї зі шкіл у Франківському районі й пішов у невідомому напрямку.

Про це розповідають в Патрульній поліції Львівської області.

«Орієнтування про зниклу дитину розмістили майже всі пабліки міста. Поліцейські відпрацьовували ймовірний маршрут руху дитини, переглядаючи камери відеоспостереження та патрулюючи містом. Аж раптом маленьку дитину помітили в селі Сокільники, неподалік Львова.

Громадяни одразу викликали нас і напоїли дитину гарячим чаєм. Хлопчик розповів нам чимало історій про свою мандрівку від вулиці Повстанської до місця, де його знайшли. Ми передали малюка рідним у відділку поліції. Надалі з родиною працювали поліцейські ювенального підрозділу», – йдеться в дописі.

Вони звертаються до батьків з проханням пояснити дітям прості правила безпеки та не дозволяти їм мандрувати самостійно. А перехожих в поліції просять не бути байдужими.

«Якщо ви бачите малюка самого на вулиці, підійдіть та запитайте, де його супровід. Не залишайте дитину. Якщо дорослі так і не підходять – телефонуйте на лінію 102», – зазначають в поліції.

оренда квартири Львів

Новини