Знищені: танк, два міномети, 2 склади з б/к та ангар з технікою ворога – ОК «Південь»

Фото: ЗСУ

Втрати ворога: 44 військових, ворожий танк, два міномети та 3 одиниці авто- бронетехніки. В Бериславському районі наші ракетники утилізували 2 склади з б/к та ангар з технікою ворога.

Отримано підтвердження про результативне влучання по понтонній переправі.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Окупанти продовжують наносити вогневе ураження по позиціях наших підрозділів із застосуванням реактивних систем залпового вогню, ствольної артилерії та мінометів.

Артилерійськими снарядами різного калібру та реактивними системами залпового вогню, рашисти обстрілювали територіальні громади в Баштанському районі Миколаївщини, в Бериславському районі Херсонщини, в Нікопольському Дніпропетровщини. Без втрат.

Ворожа авіація атакувала 6 разів протягом дня. У відповідь нашою штурмовою та армійською авіацією нанесено 16 ударів по районах зосередження живої сили, техніки та озброєння ворога.

Ракетно-артилерійськими підрозділами Сил оборони, протягом бойового дня виконано близько 130 вогневих завдань.

Втрати ворога у живій силі – 44 рашисти. На додачу до ранішніх літака і гелікоптера, знищено ворожий танк, два міномети та 3 одиниці авто-бронетехніки. В Бериславському районі наші ракетники утилізували 2 склади з боєприпасами та ангар із скупченням техніки ворога. Отримано підтвердження про результативне попереднє влучання по понтонній переправі з ворожою військовою технікою.

У Чорному морі корабельне угруповання ворога нараховує 11 кораблів та катерів, які маневрують уздовж узбережжя Криму. Напоготові залишаються 24 «Калібри», розташовані на двох надводних та двох підводних ракетоносіях, а також два ворожих великих десантних кораблі».

Новини