Знищені: ЗРК «Оса», три танки та три склади з б/к – ОК «Південь»

Фото: ЗСУ

Авіацією ЗСУ відпрацьовано 5 атак по позиціях протиповітряної оборони, по опорному пункту та скупченню окупантів, його озброєнню та техніці. Ракетно-артилерійські підрозідли виконали 246 завдань, зокрема і по мінометних та артилерійських позиціях ворога.

Підтверджені втрати противника: 40 військових, 3 танки, зенітно-ракетний комплекс «Оса», 6 одиниць авто- бронетехніки та 3 склади з боєприпасами в Бериславському та Каховському районах.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Противник веде активну оборону та намагається утримати зайняті рубежі. Наносив вогневе ураження по наших позиціях та прилеглих до лінії фронту громадах, в тому числі із застосуванням РСЗВ, ствольної артилерії, мінометів. Здійснював атаки і по тилових громадах Миколаївського району, де пошкодив панелі сонячних батарей, але без людських втрат.

Двічі за день силами до взводу і до відділення, відповідно, на двох різних напрямках ворог намагався провести наступальні дії. Під вогневим впливом артилерії і в ході стрілецького бою зазнав втрат і відступив.

Проведення повітряної розвідки противником зазнало невдачі в Бериславському районі – безпілотний шпигун типу «Орлан-10» був знищений під час виконання підступної задачі.

4 рази ворожа авіація як армійська, так і штурмова, наносила удари по позиціях вздовж лінії зіткнення. Гідною відповіддю стало збиття зенітно-ракетними підрозділами протягом бойового дня трьох ударних гелікоптерів Ка-52.

Спроба застосування дрона-камікадзе по наших позиціях в Херсонському районі також зазнала невдач від стрілецької зброї наших відважних воїнів. «Shahed-131» приземлений без реалізації функції призначення і передано на вивчення фахівцям.

Нашою авіацією відпрацьовано 5 атак по позиціях ворожої протиповітряної оборони, по опорному пункту та скупченню ворога, його озброєння та техніки.

Ракетно-артилерійськими підрозідлами виконано 246 вогневих завдань, зокрема і по мінометних та артилерійських позиціях ворога.

Підтверджені втрати противника: 40 рашистів, 3 танки, зенітно-ракетний комплекс «Оса», 6 одиниць авто- бронетехніки та 3 склади з боєприпасами в Бериславському та Каховському районах. Суттєво пошкоджено 6 ворожих танків, символічно затрофеєно рашистський «Урал».

Обстановка в Чорному морі продовжує визначатися штормовою погодою. Угруповання ворожого флоту складається з одинадцятьох кораблів, серед яких 3 вдк та 2 надводних носії «Калібрів».

Новини