Знищено 18 ракет та 6 «Шахедів», 6 ракет влучили у три обʼєкти критичної інфраструктури на Львівщині – Козицький. Оновлено

Фото ілюстративне: УНІАН

Під час затяжної повітряної тривоги, яка тривала з 03:29 по 06:10, 6 крилатих ракет влучили у три обʼєкти критичної інфраструктури у Львівській області. Є руйнування. постраждали четверо людей, їх госпіталізували.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

За його словами, загиблих та травмованих попередньо немає.

Зенітні ракетні підрозділи, авіація та мобільні вогневі групи ПвК «Захід» у своїй зоні відповідальності знищили 18 ракет та 6 «Шахедів».

Голова ОВА нагадав, територія відповідальності ПвК «Захід» – це 8 областей: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька та Чернівецька.

Під час тривоги оборонці неба знищили цілі і над Львівською областю.

Системи життєзабезпечення на Львівщині працюють у штатному режимі.

Оновлено. Згодом Козицький уточнив, що цієї ночі підрозділи Повітряного командування «Захід» знищили безпосередньо над Львівською областю 16 крилатих ракет Х-101/Х-555 та «Калібр» і 4 ударних БпЛА типу «Shahed-131/136».

Окрім того, унаслідок нічної атаки ворога на одному з обʼєктів критичної інфраструктури у Львівській області, на жаль, постраждали четверо людей. Їх госпіталізували. Стан – середньої важкості.

оренда квартири Львів

Новини