Знищено 2 «Гради», 4 танки, САУ «Гіацинт» та 3 склади з б/к – ОК «Південь»

Фото: ЗСУ

Авіацією ЗСУ завдано також 8 ударів по районах зосередження сил та зброї противника, розгортання систем ППО та опорному пункту. Наші ракетно-артилерійські підрозділи виконали 160 вогневих завдань.

Втрати ворога: 34 військових, два РСЗВ «Град», 4  танки, 3 міномети, САУ «Гіацинт» та причепна гаубиця. В Бериславському і Миколаївському районах знищено 3 склади боєприпасів.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Противник продовжує вести активну оборону, намагається утримати зайняті рубежі та здійснювати вогневий вплив на характер дій наших військ. Застосовує авіацію, реактивну та ствольну артилерію, міномети і ударні дрони різних модифікацій по наших позиціях і прилеглих територіальних громадах.

Неподалік Херсону окупанти дали місцевим дві доби на виселення з власних помешкань та евакуацію. На шляхах так званої евакуації до тимчасово окупованого Криму встановлено додаткові блокпости, де організовано ретельний огляд та перевірку цивільних.

Разом з тим, на правий берег доставлено чергову партію мобілізованих російських військовослужбовців з такими самими низькими мотиваційними показниками, слабкою підготовкою і частковим екіперуванням.

Мінометним вогнем ворог продовжує тероризувати портову акваторію Очакова. Без людських втрат.

Також тримає в напрузі Нікопольщину. По Марганецькій громаді вдарив з «Урагану». Реактивні снаряди влучили в прибережну зону водосховища. Без втрат та руйнування інфраструктури.

Протягом бойового дня ворог 8 разів атакував авіацією наші позиції, а також звільнені на початку жовтня населені пункти Бериславського району.

У відповідь нашою авіацією завдано також 8 ударів по районах зосередження сил та зброї противника, розгортання систем протиповітряної оборони та опорному пункту в Миколаївському, Первомайському і Бериславському районах.

Протягом бойового дня наші ракетно-артилерійські підрозділи виконали 160 вогневих завдань. Відомо, що вороже військо схудло на 34 рашисти, дві реактивні системи залпового вогню «Град», 4  танки, 3 міномети сто двадцятого калібру, самохідну гармату «Гіацинт» та причепну гаубицю.

Ще 4 артилерійські установки і ворожий танк пошкоджено. А в Бериславському і Миколаївському районах знищено 3 склади боєприпасів.

В Чорному морі загальна чисельність корабельного угруповання ворога становить 9 кораблів та катерів, у тому числі 1 великий десантний корабель, 2 надводних і 1 підводний носії двох десятків високоточних крилатих ракет типу «Калібр».

Новини