Зовні неможливо організувати «Майдан-3», який би призвів до зміни влади – екснардеп

Скриншот з програми «Першого Західного»

Спецоперація Росії «Майдан-3» може розпочатись найближчим часом та досягнути кульмінації у травні 2024 року. Таку заяву раніше зробили в Комітеті з питань розвідки при Президентові України.

Однак, екснардеп і учасник попередніх «Майданів» Тарас Стецьків вважає, що організувати потужну акцію протесту зовні буде неможливо.

Про це він розповів в програмі «АНТИтокШОУ» на «Першому Західному».

«Ми маємо чітко визначитись з термінами. «Майдани» в новітній українській історії завжди були протестом мільйонів проти очевидної несправедливості з боку влади. «Майдан» завжди мав позитивну конотацію. На противагу до «Майданів», які організовували ми, влада організовувала ерзац-Майдани, які ми назвали «Антимайдани». Тому з тим, що оголошено як «Майдан-3», є велика когнітивна проблема. Якщо очільники нашої влади услід за російською пропагандою оцю зовнішню спецоперацію називають «Майданом-3», то вони мимоволі підігрують російським наративам. Це треба чітко назвати «Антимайданом». Бо інакше ми визнаємо, що попередні «Майдани» були також зовні організовані», – зазначає екснардеп.

Він вважає, що якусь проплачену акцію з певною кількістю учасників організувати можна, але створити масовий мотивований протест мільйонів неможливо.

«Українське суспільство, пройшовши болісне 20 століття, особливо здобувши серйозний демократичний досвід після здобуття Незалежності, отримало, на мою думку, серйозну опірність, яка дозволяє сказати, що жодна навіть сильно проплачена і сильно інформаційно підготовлена, підігріта зовнішньо акція, в Україні не пройде. На якусь невелику частину суспільства це може справити вплив, але привести до масових вуличних виступів ще й з метою повалення влади – це з розряду фантастики», – переконаний Тарас Стецьків.

оренда квартири Львів

Новини