ЗСУ контролюють Білогорівку, хоч росіяни і атакують «м’ясними штурмами» – голова ОВА

Фото: Радіо Свобода

Ситуація в Білогорівці загострюється – російські сили постійно обстрілюють цей напрямок. Втім, Збройні сили України контролюють населений пункт, попри те, що російське Міноборони повідомляло про нібито захоплення Білогорівки.

Про це в ефірі Радіо Свобода (проєкт Свобода.Ранок) розповів Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Він каже, що така ж складна ситуація у Кремінському лісництві та в районі населених пунктів Терни і Невське на межі Луганської і Донецької областей: «Ситуація дійсно дуже важка. Вчора ми бачили цей ролик, але, щоб ви розуміли, така ситуація не тільки на Білогорівці. Така ситуація, і на нашому Кремінському лісництві, і Терни, Невське. Цей напрямок ворог постійно обстрілює. Зараз на Білогорівці йде загострення ситуації, але вона контрольована нашими Збройними силами.

Дійсно, ворог декілька разів до цього намагався Тернівський напрямок атакувати колонами, і такими, скажемо так, «м’ясними штурмами» за підтримки важкої артилерії, і вже третій день намагається штурмувати Білогорівку. Але наші хлопці там стоять, наносять гарне ураження по агресору і виконують свої поставлені завдання».

Начальник Луганської ОВА каже, що, повідомляючи про захоплення українських населених пунктів, РФ намагається продемонструвати нібито «перемоги».

Лисогор додав, що на Луганщині всі лікарні вщент заповнені пораненими російськими військовими, а морги – тілами загиблих. За його словами, армія РФ половину тіл залишає на полі бою. А поранених та загиблих із інших напрямків, зокрема, з Харківщини, привозять на тимчасово окуповані території Луганщини замість російського Бєлгорода, для того, щоб не піднімати суспільний резонанс у Бєлгороді.

«Ми з вами регулярно бачимо відео як російських загарбників, так і наших хлопців про ту кількість особового складу, яку Росія втрачає і просто там кидає. В тому числі лікарні заповнені вщент пораненими тому, що аби не робити, скажемо так, істерії в Бєлгороді, де ворог намагається Харківщину нашу атакувати. Вони майже всіх поранених вивозять на Луганщину. І тому зараз в нас на окупованих територіях ці лікарні просто перезаповнені», – сказав голова області.

Днями Генеральний штаб Збройних сил повідомив, що російська армія намагається прорватися в напрямку населених пунктів Білогорівка Луганської області ті Роздолівка Донецької області, «успіху не має».

оренда квартири Львів

Новини