ЗСУ ліквідували частину штурмовиків РФ, які прорвались у Красногорівку – ОСУВ «Хортиця»

Фото: ЗСУ

Підрозділи Сил оборони ліквідували частину штурмових груп ворога, яким вдалося прорватися на вогнетривкий завод у місті Красногорівка Донецької області.

Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» підполковник Назар Волошин в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

У районі Красногорівки, за даними ОСУВ, за останню добу відбулося 11 штурмів, 2 зустрічних боя та близько 120 скидів з ворожих дронів.

«Противник не полишає спроб штурмувати місто Красногорівка невеликими штурмовими групами. Час від часу поодинокі групи намагаються заходити в східні околиці Красногорівки на бронетехніці. Але найчастіше ідуть піші або маломобільні групи на мотоциклах.

Наші захисники вогнем артилерії та мінометів знищують усі намагання ворога саме зайти у місто.

Частину тих груп, які прорвалися до вогнетривкого заводу в Красногорівці, українським воїнам вдалося ліквідувати. А ті, хто залишилися, перебувають у складному становищі. Оскільки практично вони позбавлені постачання боєкомплектом і підтримки бронетехніки. Наразі тривають там бої».

Речник ОСУВ «Хортиця» додав, що Сили оборони стримують просування противника як вглиб міста Красногорівка, так і по околицях.

оренда квартири Львів

Новини