ЗСУ мали успіх у Роботине – Міноборони

Фото ілюстративне: ЗСУ

Українські захисники мали успіх в напрямку південно-східніше Роботине та південніше Мала Токмачка Запорізької області. В Роботине зараз триває планова бойова робота.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

«Наші підрозділи мали успіх в напрямку південно-східніше Роботине та південніше Мала Токмачка Запорізької області.

Ворог намагався повернути втрачені положення східніше Роботине Запорізької області. Але безуспішно. В Роботине зараз триває планова бойова робота».

Загалом, за словами Маляр, на півдні України, тривають наступальні дії на Бердянському та Мелітопольському напрямках.

Російська армія також в обороні на Запорізькому та Херсонському напрямках.

Окупанти продовжують обстрілювати позиції ЗСУ та цивільні об’єкти у Запорізькій, Херсонській, Миколаївській областях, при цьому активно застосовують баражуючи боєприпаси «Ланцет».

Щодо Сходу, то як повідомила заступниця міністра оборони, РФ продовжує спроби наступати на декількох напрямках – Куп’янський, Лиманський, Авдіівський, Мар’їнський.

Зокрема, на Куп’янському напрямку противник штурмує та здійснює обстріли. Наші війська відбивають атаки, тримають кордон та не дають ворогу просуватись.

Зокрема, силами оборони відбито атаки противника в районах Першотравневе, Синьківка, Петропавлівка Харківської області.

На Лиманському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії з метою витіснення наших військ в районах Серебрянського лісництва, в района Кремінної та Білогорівки Луганської області.

Наші війська на Лиманському та Куп’янському напрямках завдали ворогу значних втрат. Зараз ворог змушений перегруповуватись та відновлюватись, але не відступає від своїх планів. Тривають бої.

За словами Ганни Маляр, на північному фланзі Бахмутського напрямку противник намагається відновити втрачене положення у районах Залізняньске, Василівка, Богданівка.

На південному фланзі тривають бої в центральній частині Кліщіївки, північніше і західніше Андріївка, північніше Курдюмівка Донецької області.

Звільнена площа на Бахмутському напрямку складає 43 кв.км, за тиждень – 3 кв.км

«На Авдіївському, Мар’їнському напрямках ворог продовжує наступати, але безуспішно. Противнику просунутись не вдається.

Також безуспішно ворог намагається відновити свої положення у звільнених районах Урожайного та Старомайорського Донецької області», – додала заступниця міністра оборони.

оренда квартири Львів

Новини