ЗСУ можуть збивати системами Patriot літаки над РФ – Міноборони Німеччини

Фото: Tagesschau

Глава ситуаційного центру по Україні при Міністерстві оборони Німеччини генерал-майор Крістіан Фройдінг не виключив, що Україна може використовувати зенітно-ракетні комплекси Patriot для того, щоб збивати літаки над територією Росії.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на Tagesschau.

«Цілком можливо, що системи Patriot тепер також будуть розгорнуті в районі Харкова та застосовуватимуться над територією РФ. Вони ідеально підходять для боротьби з російськими літаками, які скидають жахливі планерні бомби».

Водночас генерал підкреслив, що тактичне використання цих систем є виключною відповідальністю українських військових.

Нагадаємо, у п’ятницю міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус пояснив рішення Берліна дозволити Україні використовувати німецьку зброю проти військових об’єктів в Росії «стратегічним пристосуванням до мінливої ситуації».

В уряді Німеччини раніше підтвердили, що дозволяють Україні використовувати надану німецьку зброю для ударів по військових об’єктах на території РФ на тлі російського наступу в Харківській області.

У Єврокомісії заявили, що згідно з міжнародним правом, Україна має право захищати себе від розв’язаної агресії, зокрема, завдаючи ударів по військових об’єктах на території РФ.

оренда квартири Львів

Новини