ЗСУ продовжать знищувати засоби доставки РФ ракет, зокрема на Бєлгородсько-Харківському напрямку – заява Міноборони

Фото: Міноборони

Збройні Сили України будуть вживати заходів зі знищення засобів доставки, контролю за повітряним простором для знищення терористичної загрози, в тому числі на Бєлгородсько-Харківському напрямку.

Про це йдеться в заяві Міністерства оборони України.

Військові наголошують, неспроможність противника досягти будь-яких результатів на полі бою, продовжує його стратегію терору, зокрема і на Харківському напрямку. Застосування ракетного ураження з метою знищення Харкова та вбивства цивільних ми бачимо і в інших містах України.

Лише за останній тиждень противником нанесено 19 ракетних ударів по Харківщині. Застосовано:

  • 26 ЗКР С-300;
  • 3 БР «Іскандер-М».

Внаслідок чого загинуло 16 осіб, у тому числі одна дитина. Поранено – 78 осіб. Зруйновано 13 будівель, у тому числі – одна лікарня, три заклади освіти, шість житлових будинків.

У Міноборони зазначають, що задля зменшення саме ракетної загрози, Збройні Сили України не тільки контролюють повітряний простір, а й детально відстежують точки запусків ракет та логістику їх постачання, особливо, з застосуванням засобів військово-транспортної авіації.

Адже зафіксована інтенсивність обстрілів прямо повʼязана із зростанням кількості військово-транспортних літаків, що протягом останнього часу направлялися до аеродрому Бєлгорода.

Також ЗСУ і надалі вживатимуть заходів зі знищення засобів доставки, контролю за повітряним простором для знищення терористичної загрози, в тому числі на Бєлгородсько-Харківському напрямку.

Нагадаємо, за даними російських Телеграм-каналів, у Бєлгородській області розбився літак Іл-76, який використовують для перевезення техніки і десанту.

Російські ЗМІ пишуть, що на борту літака перебували 63 особи, усі загинули.

Джерела в ЗСУ зазначили, що цей літак перевозив ракети для ЗРК С-300. Саме ці ракети використовуються для масованих обстрілів Харківщини та інших прикордонних регіонів України.

оренда квартири Львів

Новини