ЗСУ відчутно зменшили потенціал ворога на Сході, на Півдні – мають успіх – Маляр

Фото: ЗСУ

Російські окупанти продовжують наступальні дії на Куп’янському та Лиманському напрямках, та ЗСУ відчутно зменшили їх потенціал. Поблизу Бахмута ворог відчайдушно хоче повернути втрачені позиції. На півдні ж Сили оборони в напрямку Урожайне, південніше та південно-східніше Старомайорське Донецької області мали успіх.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«Ворог продовжує наступальні дії на Сході. Після активізації російських військ на Куп’янському та Лиманському напрямках наші оборонці змогли не допустити просування ворога та відчутно зменшили його наступальний потенціал».

Маляр зазначила, зараз на Сході фіксується певне зменшення кількості обстрілів та використаних ворогом боєприпасів, але це не означає, що ворог відступив від своїх планів. Ворог наразі перегруповується та намагається відновити втрачені спроможності. Тривають бої.

За словами заступниці міністра оборони, ситуація на Куп’янському та Лиманському напрямках складна. Ворог постійно атакує, наші війська відбивають атаки.

Зокрема, на Куп’янському напрямку противник нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж держкордону у Бєлгородській області, здійснює пошук слабких місць в нашій обороні. А на Лиманському – ворог продовжує штурмові дії з метою витіснення наших військ в районі Серебрянського лісу Донецької області, але безуспішно.

Щодо Бахмутського напрямку, то там тривають важкі бої. «Ворог намагається зупинити просування наших військ та відновити втрачене положення у районах західніше Кліщіївки, західніше Андріївки, Курдюмівки. За тиждень, що минув, звільнену територію на Бахмутському напрямку збільшено на 3 кв.км і загалом звільнена площа на Бахмутському напрямку складає 40 кв.км».

Ганна Маляр також розповіла, що на Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник намагається наступати з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Мар’їнка та оточення населеного пункту Авдіївка. Наші оборонці не дають ворогу реалізувати плани, але це дуже непросто.

«Тривають гарячі бої. Ситуація там напружена і складна. Окрім того, ворог постійно робить безуспішні спроби відновити втрачене положення в районі Старомайорське».

Заступниця міністра оборони також розповіла, що Півдні Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

«Тривають бої. В напрямку Урожайне, південніше та південно-східніше Старомайорське Донецької області мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах.

В ході наступальних дій Сили оборони Таврійського напрямку продовжують звільнення Урожайне».

оренда квартири Львів

Новини