ЗСУ збили над Києвом одразу два «Циркони»: уламки дадуть багато інформації

Фото: Defense Express

Сьогодні, 25 березня, РФ знову використала свою найновішу ракету – ЗМ22 «Циркон» для удару по Києву. Це вже друге публічно відоме використання цієї ракети після невдалої спроби атакувати нею Київ 7 лютого. Тоді, скоріш за все, пошкоджена ракета впала на дорогу у Деснянському районі.

Про це повідомляє Defense Express.

Сьогодні ворог запустив «Циркони», які були збиті безпосередньо над Києвом. Про це, як стало відомо з власних джерел, говорить результат першочергового аналізу уламків двох ракет, які були збиті, але впали у межах столиці.

При цьому, якщо після удару 7 лютого від «Циркона» залишились лише дуже сильно фрагментовані уламки, ідентифікація яких зайняла п’ять днів для офіційного підтвердження використання РФ цієї ракети. То наразі стали доступні значно інформативніші уламки «Циркона».

Вони дозволять провести глибший аналіз, дати точну відповідь на тип двигуна, систему наведення, використанні матеріали тощо. Загалом це доволі значний об’єм інформації, який дозволить оцінити реальні можливості «Циркону» та рівень технологій, який наразі досяжний РФ для створення своєї найбільш втаємниченої ракети.

Нагадаємо, що ворог атакував «Цирконом» з поки окупованого Криму, про що говорить офіційне повідомлення про знищення двох балістичних ракет від Командування Повітряних сил.

Наразі залишається під питанням звідки саме був здійснений пуск – стаціонарний БКР «Утес», який також відомий як»Объект-100» – «Сотка», або модернізований мобільний комплекс берегової оборони «Бастион».

оренда квартири Львів

Новини