Зустріч з польськими урядовцями на кордоні не відбулась – Шмигаль

Фото: Денис Шмигаль, Телеграм-канал

Зустріч українських урядовців на чолі з прем’єром Денисом Шмигалем із польськими колегами на кордоні для розв’язання проблеми з блокуванням перевезень не відбулась.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Останні пів року ми живемо в умовах постійної блокади українського кордону з боку Польщі. Блокади, яка вдарила по нашій економіці та нашим можливостям краще захищатися.

Місяць тому в Києві прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск говорив про те, що Польща є найнадійнішим, найважливішим союзником України в цій смертельній сутичці зі злом.

Місяць тому ми погоджувалися, що блокування кордону шкодить нашим країнам і що важливо не допустити подібних інцидентів.

Пройшов місяць, і ми знову повернулися в цю точку. Тільки тепер ми бачимо відверті провокації».

Шмигаль наголосив, Україна розуміє складності, з якими стикається польський Уряд і готова допомогти у вирішенні цієї ситуації. Зокрема, президент України запропонував керівництву Польщі майданчик на кордоні, аби домовитися та знайти компроміс.

«І Уряд України сьогодні тут. Віцепрем’єр-міністр Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністр з відновлення Олександр Кубраков, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, міністр АПК Микола Сольський, заступник міністра закордонних справ Євген Перебийніс, заступник міністра економіки Тарас Качка, заступник міністра інфраструктури Сергій Деркач, голова Державної прикордонної служби, генерал Сергій Дейнеко, керівник Державної митної служби Сергій Звягінцев.

Але, на жаль, така зустріч з польськими урядовцями сьогодні не відбулась».

оренда квартири Львів

Новини