Звільнення заручників у Газі: глави ЦРУ, «Моссаду» і прем’єр Катару зустрілися у Варшаві

Фото: Reuters

Глави американської й ізраїльської спецслужб ЦРУ і «Моссад» Вільям Бернс і Давід Барнеа обговорили у Варшаві з прем’єр-міністром Катару Мухаммедом ат-Тані звільнення ізраїльських заручників у секторі Гази.

Проведення цієї зустрічі в ефірі радіо ZET прокоментував у середу новий координатор спецслужб Польщі Томаш Сємоняк, передає Укрінформ.

Як зазначив Сємоняк, рішення щодо проведення цієї зустрічі у Варшаві, що відбулася у понеділок, ухвалювала попередня польська влада.

«Будь-які домовленості, якщо такі були, були зроблені до формування уряду Дональда Туска. Я не хочу це коментувати», – заявив Сємоняк.

Водночас він додав, що «інтереси Польщі подекуди вимагають такого роду дій».

Про те, що така зустріч відбулася у Варшаві, інформував раніше Reuters. У ЦРУ відмовилися коментувати деталі цієї зустрічі.

Як повідомлялося, 7 жовтня угруповання ХАМАС скоїло напад на Ізраїль. Бойовики прорвалися в країну, одночасно завдаючи масованого ракетного удару. Вторгнення супроводжувалося масовими вбивствами мирного населення. Бойовики також захопили і вивезли у Газу близько 240 людей.

Ізраїль у відповідь завдає ударів по місцях базування терористів у секторі Гази і проводить там наземну операцію.

оренда квартири Львів

Новини