Цікаве

Як правильно заряджати Apple Watch: що треба знати покупцям

Недорогі фітнес-браслети можуть працювати на одному заряді протягом декількох тижнів. Якщо ж йдеться про смартгодинники, їх доводиться заряджати частіше. Приміром, Apple Watch – це справжній мінікомп’ютер з доволі потужним процесором і багатьма корисними функціями. Чим активніше покупець користується своїм смартгодинником, тим скоріше розряджається акумулятор. Літій-іонні батареї мають обмежений строк використання. Їх розраховано на певну кількість циклів повного зарядження й розрядження. Аби гаджет слугував якомога довше, треба дотримуватися деяких правил щодо його зарядження.

Коли ставити Apple Watch на зарядження?

Коли рівень заряду досягає десяти відсотків, батарейка на дисплеї стає червоною. Подальше зниження заряду не рекомендується. Літій-іонні акумулятори довше зберігають свій ресурс, якщо рівень заряду коливається в межах від 40 до 80 відсотків. За можливості краще не допускати розрядження батареї нижче 15-20 відсотків. Адже кожен раз, коли ви заряджаєте батарейку від нуля до 100 відсотків, це означає повний цикл. Відповідно, ресурс АКБ знижується.

Отже, якщо на батарейці світиться рівень нижче за 40 відсотків, смартгодинник за можливості під’єднайте до зарядного пристрою й зарядіть до 80 відсотків. А ось глибокого розрядження краще уникати.

Як довго триває зарядження Apple Watch?

Від нуля до 100% піде приблизно дві години. У Apple Watch є одна цікава особливість – до 80 відсотків вони заряджаються доволі швидко. Приблизно один відсоток на хвилину. Але щойно рівень досягає 80% процес помітно уповільнюється. Не будемо занурюватися у технічні характеристики літій-іонних акумуляторів. Але це звичне явище для усіх видів електроніки, що працюють на батареях цього типу. Саме тому експерти радять частіше ставити годинник на підзарядження, аби марно не витрачати час.

Чи можна Apple Watch заряджати протягом усієї ночі?

Доволі поширена практика, коли користувачі підмикають власні гаджети до розетки й спокійно йдуть спати. В принципі, сучасні акумулятори обладнано контролерами напруги, які не дадуть батареї взяти більше струму, ніж їй потрібно. Це саме стосується й смартгодинників Apple. Сам виробник не забороняє ставити їх на зарядку впродовж ночі. Втім, є певні рекомендації, яких варто дотримуватися:

  • якщо лишаєте на довге зарядження, вимикайте всі непотрібні процеси, Wi-Fi й мобільний зв’язок;
  • не користуйтесь годинником, поки він заряджається, адже це призводить до перегрівання АКБ;
  • Apple Watch мають спеціальний нічний режим. Вмикаючи його, ви вимикаєте всі функції, окрім часу та будильника.

Проте треба запам’ятати, що кожна зарядка зменшує ресурс батареї. Й чим довше тримаєте пристрій під’єднаним до зарядного пристрою, тим скоріше акумулятор втрачатиме ємність.

Що робити для подовження строку служби гаджета

Ціни на Apple Watch не занадто низькі, тому навряд чи хтось забажає, аби його гаджет вийшов з ладу через неправильне поводження. Аби уникнути проблем виконуйте наступні настанови:

  • вмикаєте ЕКО-режим, якщо батарея розряджається й немає можливості поновити рівень заряду;
  • приберіть анімовані шпалери та фонові малюнки – вони мають крутий вигляд, але через них на процесор припадає ще більше навантаження;
  • дисплей, що працює на повну яскравість, – одна з причин швидкого розрядження, а отже й зносу акумулятора;
  • використовуйте лише оригінальні аксесуари;
  • якщо зарядження триває довше, ніж зазвичай, можливо, треба почистити контакти й прибрати пил.

Якщо раціонально використовувати ресурси гаджета, він працює до 18 годин без під’єднання до ЗП.

Залишити відповідь