Авіація РФ увечері погрожувала Україні новими ракетними ударами

Фото: Укрінформ

Ввечері 3 липня російські літаки облетіли кордони України, погрожуючи ракетними ударами, тому в багатьох регіонах оголошувалася повітряна тривога.

Про це повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, інформує «Українська правда».

«Щойно в центральній території України і на сході було оголошено повітряну тривогу… Цього разу російські літаки, які носять під крилами сумнозвісні ракети Х-22, злетіли з аеродрому «Шайковка» (Калузької області РФ), облетіли довкола України, покрутилися біля Криму, погрожували Україні новими ударами. Обстрілів цього разу, на щастя, не було».

Ігнат нагадав, що ігнорувати повітряну тривогу не можна. Ракети класу Х, які наразі часто використовує РФ – це надзвукові крилаті ракети великої дальності, які надзвичайно важко вразити, тому вони несуть значну загрозу.

За даними речника ПС, зенітні ракетні війська Повітряних сил ЗСУ у неділю 3 липня (день свого професійного свята) записали в свій актив 2 знищені російські безпілотники.

Новини