Британія ввела санкції проти другого найбагатшого олігарха РФ та племінниці Путіна

Фото: Суспільне

Уряд Великої Британії оголосив про нові санкції, які вдарили по найближчому оточенню президента РФ Владіміра Путіна.

Про це йдеться у заяві на сайті британського уряду, пише «Європейська правда».

Серед тих, хто потрапив під санкції, Владімір Потанін – друга найбагатша людина Росії, власник великого конгломерату «Інтеррос» та найбільший бенефіціар «Норільського нікелю».

«Потанін продовжує накопичувати статки, підтримуючи режим Путіна, купивши «Росбанк» і частки в «Тінькофф Банку» після вторгнення Росії в Україну», – йдеться в повідомленні.

Під санкції також потрапила Анна Цивілєва, двоюрідна племінниця Путіна та президент відомої російської вугледобувної компанії АТ «Група Колмар».

Чоловік Цивілєвої Сергій Цивілєв є губернатором багатої на вугілля Кемеровської області, і пара отримала значну користь зі своїх відносин з Путіним. АТ «Група Колмар» сьогодні також перебуває під санкціями.

«Поки Путін продовжує свій огидний напад на Україну, ми використовуватимемо санкції, щоб послабити російську військову машину. Сьогоднішні санкції показують, що ніхто й нічого не випадає з уваги, зокрема й найближче оточення Путіна», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, 28 червня Державний департамент США розширив санкційний список щодо Росії, додавши до нього 45 юридичних і 29 фізичних осіб – зокрема телеведучу Тіну Канделакі та колишнього міністра оборони РФ Анатолія Сердюкова.

оренда квартири Львів

Новини