Британська розвідка: 15 тис. мільйонерів РФ, ймовірно, вже намагаються втекти з країни

Фото: Гордон

Серед російської бізнес-еліти та олігархічної спільноти посилюється скептицизм щодо війни проти України.

Про це йдеться у щоденному зведенні британської розвідки, пише «Європейська правда».

«Міграційні заявки дають привід припускати, що 15 000 російських мільйонерів, ймовірно, вже намагаються залишити країну. Мотиви, найімовірніше, включають як особисте неприйняття вторгнення, так і намір уникнути фінансових наслідків санкцій, накладених на Росію. Якщо цей результат продовжиться, він, ймовірно, посилить довгострокові збитки, завдані війною економіці Росії», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що хоча більшість росіян заявляють соціологам, що підтримують «спецоперацію», частина населення як активно, так і пасивно демонструє свою незгоду.

«Легіон свободи для Росії», набраний із росіян, майже напевно брав участь у бойових діях разом з українськими військовими. Деякі високопоставлені російські чиновники, найімовірніше, відсунуті на другий план після критики війни», – йдеться у заяві.

Щодо ситуації на фронті повідомляється, що протягом останніх 24 годин російські сили, ймовірно, продовжували спроби набрати обертів на напрямі Попасної, звідки вони намагаються оточити сєвєродонецький котел з півдня.

Новини