Два села на Луганщині ще підконтрольні Україні – Гайдай

Фото: Сергій Гайдай, Телеграм

Два села на Луганщині залишаються підконтрольними Україні. Саме це не дає спокою росіянам, в яких є наказ обов’язково вийти на адмінмежу Луганщини.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«Два села на Луганщині залишаються підконтрольними Уряду України.

Саме це не дає спокою росіянам, в яких є наказ обов’язково вийти на адмінмежу Луганщини. Вони неодноразово звітували про виконання завдання, можливо, отримували відповідні нагороди, але подолати декілька кілометрів, що залишаються, так і не можуть.»

За його словами, одне із сіл вже декілька разів було захоплене окупантом, але наші військові щоразу відкидували ворога на попередні позиції. Втім, противник не зупиняється – повертається і зазнає чергових втрат.

Зокрема, 16 липня росіяни намагалися просунутися в напрямку Верхньокам’янки, однак отримали гідний опір, відійшли, а потім недорахувались особового складу.

Ще одна спроба атакувати оборонні редути ЗСУ була організована ворогом поблизу Білогорівки, але теж була відбита.

Сергій Гайдай зазначив, що артилерійськими обстрілами окупанти продовжують знищувати домівки громадян. За учора ворогом завдані два авіаудари, по населених пунктах поцілено чотирма ракетами.

Крім того, зафіксовані три масовані артилерійські обстріли. Ще чотири рази територія була обстріляна мінометами.

«Їм байдуже, чи буде життя в цих населених пунктах. Їхнє пропагандистське телебачення майже не знімає сюжетів із знищених сіл, до прикладу, Попаснянської та Гірської громад. Бо хизуватися там нічим. Росіяни перетворили їх на попіл.»

Новини