«Можливо останнє звернення». Морпіхи заликають світ вивезти людей із «Азовсталі» у третю державу

Скрін з відео: Сергій Волинський

Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Сергій Волинський (Волина) закликав іноземні держави терміново провести «екстракцію» з Маріуполя – вивезти кілька сотень військових і цивільних з «Азовсталі» у безпечне місце, аби врятувати від росіян.

Про це йдеться у відеозверненні Волини, яке оприлюднила у Facebook журналістка Наталя Нагорна

У відеозверненні, оприлюдненому журналісткою в ніч на 20 квітня, «Волина» каже, що на порятунок людей із розбомбленого заводу «Азовсталь» є лічені дні чи години. Йдеться, зокрема, про 500 поранених бійців та кілька сотень цивільних.

«Це наше звернення до світу. Це може бути нашим останнім зверненням. В нас, можливо, залишилися лічені дні або години.

Угруповання противника в десятки разів перебільшує нас. Вони мають панування в повітрі, в артилерії, в угрупованнях, які діють на суходолі, в техніці й танках.

Ми ведемо оборону на одному об’єкті, на заводі («Азовсталь»), де знаходяться військові Маріупольського гарнізону та цивільні особи, які потрапили в пастку війни.

Ми звертаємося до світових лідерів (із проханням) допомогти нам. Ми звертаємось із проханням застосувати до нас процедуру «extraction» та вивести нас на територію третьої держави.

Маріупольський гарнізон військових – з нами більше 500 поранених бійців та сотні цивільних осіб, серед яких є жінки та діти. Ми просимо надати нам безпеку на території третьої держави».

оренда квартири Львів

Новини