На аукціоні-концерті «Картини на дрони» у Домі Франка зібрали понад півмільйона гривень

Фото: ЛОР

547 000 грн зібрали під час благодійного аукціону, який відбувся цими вихідними у Домі Франка. Гроші підуть на закупівлю дронів для бригади «Лицарів зимового походу».

Про це повідомляють в Львівській обласній раді.

У заході взяли участь мама загиблого воїна Артемія Димида, художниця Іванка Димид, українська співачка, музикантка, продюсерка, художниця і громадська діячка Соломія Чубай, власниця садочка «Світличка» Наталя Смуток, власниця пекарні «Кримська Перепічка» Оксана Новікова та команда Дому Франка.

На аукціоні були представлені художні твори відомих митців, роботи дітей з художньої студії «Іванчина майстерня». Художниця Іванка Димид під час концерту Соломії Чубай «Колискові для Олекси» створила малюнки, які також стали лотами благодійного заходу.

Дім Франка представив сертифікати на ексклюзивну екскурсію від директора Богдана Тихолоза і можливість кавування з відомими людьми.

«Ми досягнули цілі 547 000 грн на аукціоні-концерті «Картини на дрони» для 28 ОМБр і ударного крила «DEMENTOR». Потужна команда. Дякую кожному художнику та мисткиням, які надали свої роботи, моїм музикантам, всім, хто долучився і кожному, хто купив лоти й задонатив», – зазначила Соломія Чубай.

оренда квартири Львів

Новини