На Харківському напрямку ЗСУ змусили окупанта відійти – Міноборони

Фото: ЗСУ

На Харківському напрямку українські війська відбили штурмові дії противника та змусили його відійти.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив речник Міноборони Олександр Мотузяник.

«В напрямку населених пунктів Козача Лопань і Соснівка, українські війська відбили штурмові дії противника та змусили його відійти», – сказав він.

За словами Мотузяника, на Харківському напрямку ворожі підрозділи західного військового округу, берегових військ балтійського флоту та мобілізаційного резерву 1 та 2 армійських корпусів основні зусилля зосередили на утриманні раніше захоплених позицій.

Аби порушити логістичне забезпечення підрозділів Сил оборони в районі села Циркуни, російські окупанти здійснили дистанційне мінування місцевості та завдали авіаційного удару з гелікоптерів Ка-52 у районі Петрівки.

Складніша ситуація на Слов’янському напрямку, де Збройні Сили України перешкоджають спробам противника створити умови для наступу на Слов’янськ. «Противник вів штурмові дії у напрямку села Довгеньке і Мазанівка, наразі бойові дії тривають. Також ворог завдав авіаційного удару із використанням пари Ка-52 у районах Дібрівного і Богородичного. В напрямку села Долина українські воїни успішно відбили штурм противника», – зазначив Олександр Мотузяник.

Загалом окупант веде артилерійські обстріли в бік позицій наших військ вздовж всієї лінії фронту.

Новини