Наступ РФ сповільниться, українці спроможні на контрнаступ – Борис Джонсон

Фото: Борис Джонсон, Twiter

Військова розвідка Великої Британії вважає, що найближчими кількома місяцями наступ Росії в Україні сповільниться, оскільки її армія виснажує свої ресурси.

Про це заявив прем’єр-міністр Борис Джонсон в інтерв’ю групі європейських газет, пише «Європейська правда» з посиланням на Reuters.

Джонсон сказав, що сили президента Владіміра Путіна просуваються на Донбасі, сіючи руйнування, але ціною великих втрат солдатів та зброї.

«Проте наша служба військової розвідки вважає, що в найближчі кілька місяців Росія може дійти точки, в якій більше не буде жодного руху вперед, тому що вона вичерпає свої ресурси», – сказав Джонсон.

«Тоді ми повинні допомогти українцям переламати динаміку. Я аргументуватиму це на саміті «Великої сімки» (у вихідні в Німеччині). Оскільки українці спроможні розпочати контрнаступ, його потрібно підтримати. Технікою, яку вони вимагають від нас», – додай він

На запитання, як виглядатиме перемога України чи поразка Путіна, Джонсон відповів: «Щоб ми хоча б відновили статус-кво, який був до 24 лютого, і щоб російські війська були відкинуті з районів, у які вони вторглися».

Раніше британська розвідка повідомила, що Росія, швидше за все, готується спробувати перекинути на Донбас велику кількість резервних підрозділів.

Новини