Окупанти прибрали з Чорного моря один ракетний корабель – ОК «Південь»

Фото: DW

У Чорному морі корабельне угруповання зменшилось на 1 ракетний корабель, зараз їх – 2, підводних човнів, як і великих десантних кораблі, – по 3. Загроза удару 28 крилатими ракетами залишається.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Ворог продовжує ведення бойових дій у тактиці контрбатарейного протистояння. Продовжує також обстрілювати тилові позиції, звільнені та віддалені від лінії фронту населені пункти. Так протягом ночі гатив по Широківській громаді. Потерпілих немає, пошкоджені житлові будинки. Тривають обстріли у Березнегуватській громаді. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється. Увечері вчора також були обстріли в селі Галицинове. Сталася часткова руйнація житлових будинків, потерпілих немає.

В Воскресенській громаді внаслідок обстрілів припинилася подача енерго- та водопостачання. Руйнувань та потерпілих немає. У селах, внаслідок влучань зайнялися поля з озимою пшеницею.

На Херсонщині ситуація стабільно тяжка в Бериславському та Каховському районах. Від бойових дій пошкоджені та знищені будинки цивільних, багато замінованої інфраструктури.

Мирні мешканці продовжують розповідати про мародерства з боку окупантів, погрози фермерам, підприємцям та викрадення людей.

Ворог продовжує тероризувати й Одещину. Крилатими ракетами типу «Онікс», випущеними з берегового ракетного комплексу, що розташований в тимчасово окупованому Криму вночі був атакований Білгород-Дністровський район, а ранком – сама Одеса.

В обох випадках силами протиповітряної оборони ракети знищені в повітрі.

Тим часом рашистські пропагандисти розганяють теми фейкових влучань по аеродромах та іншій критичній, стратегічній, військовій інфраструктурі області.

Вочевидь, щось в наших діях дуже непокоїть ворогів.

В Чорному морі корабельне угруповання зменшилось на 1 ракетний корабель постійної присутності, зараз їх – 2, підводних човнів, як і ВДК по 3.

Загроза удару 28 крилатими ракетами залишається.

Контрдиверсійні заходи в регіоні системні та успішні, надійну охорону державного кордону забезпечено.»

Новини