Опалювальний сезон в Україні: готовність житлового фонду та теплових мереж 73%

Фото: Lviv-company.in.ua

Середній показник готовності до опалювального сезону з урахуваннях об’єктів житлового фонду та теплових мереж в регіонах України становить 73%.

Про це йшлося на селекторній нараді з керівниками областей у прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Зазначається, що міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов поінформував про реалізацію заходів, спрямованих на зменшення споживання енергоресурсів в Україні. Зокрема, переведення теплогенеруючих підприємств на альтернативні види енергії, побутова термомодернізація, реалізація програм Фонду енергоефективності.

За інформацією Мінрегіону, підготовка до опалювального сезону йде згідно з планом, а стан готовності об’єктів житлового фонду вже становить 72%, теплових мереж – 74%. Також іде активне відновлення пошкодженої інфраструктури.

Крім того, у Міністерстві розвитку громад та територій повідомили, що Україна накопичила 12,6 млрд кубометрів газу та 1,89 млн тонн вугілля. Області також надали комплексні плани оперативного реагування в кризових ситуаціях, що можуть виникнути під час проходження осінньо-зимового періоду.

Наголошено на важливості забезпечення достатньої кількості альтернативних видів палива, зокрема деревини. У Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів повідомили, що всі лісгоспи мають відповідні плани, і на сьогодні держава має можливість заготовити 2,3 млн кубічних метрів деревини.

Обласним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування дано доручення забезпечити створення резервних запасів матеріалів, обладнання та палива.

Новини