Президент пояснив відсторонення Баканова та Венедіктової

Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський пояснив, що звільнив голову СБУ Івана Баканова та генпрокурора Ірину Венедіктову через численні факти зради та колабораційної діяльності працівників цих відомств.

Про це він заявив у своєму вечірньому відеозверненні.

«Я ухвалив рішення про відсторонення від посади Генерального прокурора та про усунення голови Служби безпеки України.

Станом на сьогодні зареєстровано 651 кримінальне провадження щодо державної зради та колабораційної діяльності працівників органів прокуратури, органів досудового розслідування, інших правоохоронних органів. У 198 кримінальних провадженнях відповідним особам повідомлено про підозру.

Зокрема, понад 60 працівників органів прокуратури та СБУ залишилися на окупованій території та працюють проти нашої держави.

Такий масив злочинів проти основ національної безпеки держави та зв’язки, які зафіксовані між працівниками силових структур України та спецслужбами Росії, ставлять дуже серйозні запитання до відповідних керівників. Кожне з таких питань отримає належну відповідь.»

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський своїми указами відсторонив від посад генпрокурора Ірину Венедіктову та главу СБУ Івана Баканова.

оренда квартири Львів

Новини