РФ всю ніч і ранок переміщала Білорусією військову техніку, зокрема «Іскандери»

Фото ілюстративнне: gomel.today

З вечора 6 квітня на території Білорусі переміщується у різних напрямках велика кількість російської військової техніки, серед якої «КамАЗи» та «Урали» з літерою «V», автомобілі зв’язку, а також «Гради» та «Іскандери».

Про це повідомив білоруський журналіст та фотограф, засновник проєкту MotolkoHelp Антон Мотолько у Twitter

Зокрема, о 22:40 6 квітня на трасі М5 помітили колону з 10 причепів з гусеничною технікою. Вона рухалася у сторону Бобруйська.

О 23:00 6 квітня у Хойниках помітили 2 одиниці особового складу на квадроциклах. Раніше переміщення на таких транспортних засобах активісти не бачили.

О 1:20 7 квітня в Гомелі помітили колону з 12 російських вантажівок «Урал» з позначками «V», які рухалися у напрямку Речиці.

А о 6:50 колону вантажівок «КамАЗ» та «Урал», автомобілів зв’язку та автомобілів УАЗ ЗС РФ з позначками «V» побачили на трасі М1 під Смолевичами – рухалася у бік Борисова.

О 7:00 на залізничному вокзалі в Колодищах помітили близько 20 російських військових автомобілів із позначками «V». На платформі також було багато ящиків, всі обтягнуті маскувальною сіткою. Поруч із ними – спорядження та намети.

 7:30 велика колона російської техніки рухалася від місцевої лікарні у Наровлі у бік траси Р-37 в сторону Мозиря.

О 8:00 зі станції Гомель-Непарний у бік станції Гомель-Північний у Гомелі рухався поїзд із російською військовою технікою з позначкою «V».

Також склад із вагонами російської залізниці та військовою технікою помітили в Орші Вітебської області, що за 50 км від кордону з Росією. Склад рухався зі станції Орша-Східна у бік станції Орша-Центральна.

На ньому було не менше ніж 30 машин, у т.ч. «КамАЗи» та «Урали», машини зв’язку, бензовози, а також не менше 4-х систем «Іскандер» та транспортно-навантажувальні машини до них.

О 8:50 у Мозирі помітили невелику колону російської військової техніки, що рухалася у бік Калінковичів.

А о 9:10 у Калінковичах – велику колону російських «КамАЗів», що рухалася трасою М10 у бік Гомеля.

О 9:40 колона з 30 «КамАЗів», «Уралів» та пускових установок «Град» рухалася з Брагіна у бік Хойніків трасою Р-35.

О 9:45 помітили велику колону вантажівок «КамАЗ» і «Урал», медичних автобусів ПАЗ ЗС РФ, які рухалися з Калінковичів у бік Гомеля по трасі М10.

О 10:00 в військової техніки помітили поїзд із системами «Іскандер», який рухався у бік Смоленська.

Журналісти і волонтери регулярно фіксують переміщення російської техніки територією Білорусі.

30 березня по території Білорусі неподалік від кордону з Україною продовжували рухатися колони російської військової техніки з позначками «V», зокрема переміщувались «Точки-У», БТРи, «Тигри», «КамАЗи» та бензовози.

1 квітня тільки з 19:36 до 23:20 з території Білорусі на територію України ймовірно запустили більше 30 ракет.

2 квітня територією Білорусі продовжували активно переміщати важку російську військову техніку з позначками «V» та ракети.

оренда квартири Львів

Новини