Розвідка Британії: фронт – статичний, Україна перейшла до більш оборонної позиції

Фото: ЗСУ

Незважаючи на те, що Росія продовжує локальні наступальні дії в декількох секторах, фронт є статичним, а Україна переходить до більш оборонної позиції вздовж більшої частини лінії фронту.

Про це йдеться у розвідувальному огляді британського оборонного відомства 20 грудня, пише «Європейська правда».

«Великий російський прорив малоймовірний, і загалом фронт є статичним».

Повідомляється, що протягом останніх тижнів Україна мобілізувала зусилля для покращення фортифікаційних споруд.

Відомство вказує, що це відбувається у відповідь на заклики президента України Володимира Зеленського наприкінці листопада 2023 року пришвидшити фортифікаційні роботи у ключових секторах.

Аналітики зазначають, що в межах однієї з частин проєкту Україна працювала над покращенням оборони вздовж кордону з Білоруссю, де станом на середину грудня 2023 року встановлені так звані «зуби дракона», колючий дріт та протитанкові рови.

Водночас Росія продовжує локальні наступальні дії в декількох секторах, але окремі атаки рідко перевищують за чисельністю взвод, повідомляють розвідники.

Раніше британська розвідка вказала, що вважає вкрай малоймовірним істотний прорив РФ в напрямку Курахового попри поступові просування російської армії в районі Мар’їнки.

Також британська розвідка розповіла про невдалу операцію російських окупантів щодо спроб вибити українських захисників з плацдарму біля села Кринки Херсонської області на східному березі Дніпра.

Перед цим британська розвідка зазнача, що у військових РФ є проблеми з веденням бойових дій вночі через дефіцит приладів нічного бачення та спеціальних камер для безпілотників.

оренда квартири Львів

Новини