США про вибухи в Новофедорівці: Ми підтримуємо зусилля України із захисту свого суверенітету

Фото: Голос Америки

У Білому домі коментуючи вибухи на аеродромі в Криму заявили, що США підтримують зусилля України із захисту свого суверенітету і територіальної цілісності.

Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П’єр під час брифінгу, пише Голос Америки.

На питання журналіста про «серію вибухів на російській авіаційній базі в Криму», і чи США вважають Крим правомірною ціллю для ЗСУ, яким Пентагон надав зброю, речниця Білого дому відповіла:

«Як ви знаєте, ми підтримуємо зусилля України із захисту свого суверенітету і своєї територіальної цілісності, як ми багато разів говорили. Боротьба триває на сході та південному заході країни, і ще далека від закінчення. Ми попереджали, що це може бути довга і затяжна війна. Ми продовжуватимемо забезпечувати, щоб Україна могла протистояти неспровокованій агресії Росії, і це – в центрі нашої уваги», – сказала Карін Жан-П’єр.

Пізніше на уточнення питання, вона додала: «Ми будемо продовжувати підтримувати Україну в їхній боротьбі за свою свободу, в їхній боротьбі за свій суверенітет проти брутального нападу з боку Росії».

У вівторок на військовому аеродромі у Новофедорівці в окупованому Криму, що неподалік міста Саки, пролунало кілька вибухів. Прес-служба Міноборони України заявила, що «не може встановити причину займання, однак вкотре нагадує про правила пожежної безпеки та заборону куріння у невстановлених місцях».

оренда квартири Львів

Новини