Суд заборонив «Опозиційний блок»

Колаж: рух Чесно

Восьмий апеляційний адміністративний суд заборонив діяльність політичної партії «Опозиційний блок».

Про це повідомляє рух «Чесно».

Майно партії та всіх її осередків, згідно з рішенням суду передається державі. Але саме рішення може бути оскаржене у Верховному Суді.

Як передає аналітик «Чесно» Ігор Фещенко, засідання суду формально було відкритим, втім журналістів без жодних пояснень до зали судових засідань не допустили. Не відповіли у суді й на письмове клопотання про проведення відеотрансляції засідання.

Через закритість судового процесу причини заборони «Опозиційного блоку» стануть відомими лише після публікації повного тексту судового рішення.

Саме засідання тривало десь півтори години.

Рух «Чесно» веде Реєстр держZрадників – у ньому вже 16 представників «Опозиційного блоку». Зокрема – екснардеп Євген Балицький, який є фейковим губернатором окупантів на Запоріжжі, та Галина Данильченко, самопроголошена в.о. міського голови Мелітополя, яка однією з перших стала на бік ворога.

Нагадаємо, що наразі Мін’юст подав позови про заборону 12 партій. Це сталося після того, як їхню діяльність «призупинило» РНБО. Серед них «Опозиційна платформа – За життя», «Опозиційний блок», «Партія Шарія», «Наші», «Ліва опозиція», «Союз лівих сил», «Держава», «Прогресивна соціалістична партія України», «Соціалістична партія України», «Соціалісти», «Блок Володимира Сальдо».

Новини