У Львові розпочали монтувати перше контейнерне містечко для переселенців

Фото: Львівська міська рада

У Львові розпочали облаштовувати перше контейнерне містечко для тимчасово перебування українців, які змушені евакуюватись із гарячих точок.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, йдеться про 88 житлових контейнерів, у яких зможуть жити понад 350 людей.

«В одному будиночку можуть жити 2-4 людини. Всередині є все необхідне – меблі, світло, тепло. Санвузли та їдальня розташовані на території містечка», – зазначив він.

Андрій Садовий додав, що на території Львівської громади буде розміщено декілька таких містечок і подякував за цю важливу допомогу уряду Польщі.

Андрій Садовий також повідомив, що у це житло насамперед поселять студенти вишів, яких евакуювали з гарячих точок і загалом у них планують розмістити близько 1000 жителів. За його словами, це буде найбільший у світі хаб з тимчасового розміщення переселенців.

Крім того, львівська влада має плани з будівництва дерев’яних двоповерхових котеджів, куди селитимуть насамперед вагітних жінок та дітей з новонародженими.

Він також розповів, що у Львові наразі розміщені близько 200 тисяч переселенців, але влада очікує ще на одну хвилю вимушених переселенців зі східних областей через пожвавлення бойових дій. Після завершення війни, Садовий припускає, що близько 50 тисяч людей вирішать залишитися у Львові.

оренда квартири Львів

Новини