У Маріуполі морпіхи змогли вийти з оточення і з’єднатися з «Азовом» – ЗМІ

Колаж: Українська правда

У Маріуполі підрозділ миколаївської 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Белінського в результаті спецоперації зміг вийти з оточення ворога та з’єднатися з полком «Азов».

Про це повідомляє «Преступности.НЕТ» із посиланням на одного з офіцерів бригади

За його словами, незважаючи на велику складність, спецоперацію було проведено успішно.

«Я не можу розповісти вам деталі, але можу сказати, що зараз ми з’єдналися з полком «Азов». Вийти вдалося декільком сотням морських піхотинців, зокрема й пораненим», – розповів офіцер бригади.

Також у мережі з’явилося відео, на якому український воїн розповідає про те, що «Азов», морська піхота, «Корд», ССО, прикордонники, СБУ, Нацгвардія та інші підрозділи продовжують тримати оборону міста.

«Російський світ влаштував геноцид населенню України. Солдати РФ від безпорадності та страху знищують мирних громадян і будинки. Ми звертаємося до всіх – давайте, нарешті, знищимо цей огидний російський світ. Маріуполь – це Україна», – зазначив військовослужбовець.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ не вистачає авіації та важкої бронетехніки, щоб деблокувати Маріуполь. На це озброєння Україна очікує від своїх партнерів. Водночас, за словами президента, захисники Маріуполя відтягли на себе велику кількість ворога.

Також, за словами Головнокомандувача ЗСУ України Валерія Залужного, оборона Маріуполя продовжується, а також робиться все можливе та неможливе для перемоги та збереження життя особового складу та мирного населення у всіх напрямках.

оренда квартири Львів

Новини