ВМС ЗСУ про начебто удар БпЛА по Севастополю: РФ вигадала привід, щоб не зганьбитися

Фото: росЗМІ

Російські окупанти настільки бояться ЗСУ, що скасували проведення в Севастополі дня Чорноморського флоту і для цього вигадали причину – начебто українським безпілотником атакована одна з військових частин загарбника.

Про це йдеться в заяві ВМС ЗС України.

«Рашисти в Криму бояться ЗСУ. Яскравим прикладом цього є новина від російських ЗМІ! Мова йде про те, що в тимчасово окупованому ворогом Севастополі, начебто українським безпілотником атакована одна з військових частин загарбника. За версією ворога невпізнаний літальний об’єкт прилетів сьогодні вранці на територію штаба ЧФ РФ та начебто поранив 5 чоловік.»

В ВМС України наголошують, насправді ворог не ризикнув проводити день ЧФ РФ, а щоб в котрий раз не зганьбитися перед всім світом, побоюючись Збройних Сил України, вигадав привід, щоб скасувати заходи з нагоди так званого свята.

«Такими заявами, ворог визнає свою ППО недієздатною, та ставить під ще більший сумнів існування кримського мосту.»

ВМС ЗС України нагадують, що Сили оборони України проводять заходи щодо звільнення окупованих територій, використовуючи для цього наявні зразки озброєння. Цілями є винятково військові об’єкти РФ і не завдають ударів по території РФ. «Крим – це Україна.»

Новини