Ворог гатить по Харкову та області, 3 загиблих, 7 цивільних поранені – Синєгубов

Фото: Харківська ОВА

Ворог обстрілював Харків та область, загалом за добу 3 загиблих, 7 людей поранені. На Харківському напрямку агресор намагається не допустити виходу ЗСУ в тил російському угрупуванню, що наступає на Слов’янськ. В районі Ізюму тривають бої, українські захисники відбивають атаки агресора.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, протягом доби окупанти обстрілювали Київський, Індустріальний, Салтівський та Немишлянський райони Харкова.

Зокрема, уночі у Київському районі Харкова внаслідок російських ударів суттєво пошкоджено будівлю одного із освітніх закладів, приміщення зруйноване на 40%.

У Салтівському районі зазнало обстрілу транспортне підприємство. Виникла пожежа, поранений працівник.

На Ізюмщині триває ліквідація пожежі на газопереробному підприємстві, яку спричинили обстріли окупантів.

По області протягом доби окупанти обстрілювали Ізюмський, Чугуївський, Харківський райони. Загалом за добу по області 3 загиблих, 7 людей поранені, усім надається медична допомога.

На лінії зіткнення в області тривають бойові дії. На Харківському напрямку ворог зосередив зусилля на утриманні зайнятих рубежів, намагається не допустити виходу ЗСУ в тил російському угрупуванню, що діє на Слов’янському напрямку. В районі Ізюму тривають бої, наші захисники відбивають атаки ворога та надійно тримають свої позиції.

оренда квартири Львів

Новини