Ворог намагається відновити наступ, щоб вийти на адмінкордони Херсонської області – ОК «Південь»

Скрін з відео: Оперативне Командування "Південь"

На Миколаївщині ворог активізує бойові дії та намагатиметься відновити наступ для виходу на адміністративні кордони Херсонської області. Однак ЗСУ готують адекватну відповідь.

Про це повідомляє оперативне командування «Південь».

«П’ятдесят друга доба героїчного протистояння українського народу рашистській агресії розпочалася у супроводі сирен повітряної тривоги. Ворожі атаки спрямовані не тільки по півдню, а майже по всій Україні.

На Миколаївщині та Херсонщині противник продовжує заходи з відновлення боєздатності, намагається поповнити запаси та обладнати позиції. Вочевидь, противник активізує бойові дії та намагатиметься відновити наступ з метою виходу на адміністративні кордони Херсонської області. Але наші сили готують адекватну відповідь.

Протягом ночі ворог обстрілював наші позиції та населені пункти, використовуючи танки БМП та артилерію. Ракетними ударами уражено різні об’єкти інфраструктури Кіровоградської та Миколаївської областей.

Загальні втрати ворога тільки за цю ніч склали 14 рашистів і 4 одиниці техніки.

Зважаючи на перебування в акваторії Чорного моря угруповання російських військових кораблів, озброєних крилатими ракетами, рівень загрози ракетних ударів залишається високим.»

У Командуванні звертають увагу українців щодо дотримання алгоритму дій за сигналами повітряної тривоги. Уникати масових скупчень людей, проявляти пильність та обережність у випадку виявлення невідомих чи підозрілих предметів.

«Не наближайтесь і не торкайтеся таких знахідок. Попередьте компетентні органи і тих, хто поруч про імовірну небезпеку.»

оренда квартири Львів

Новини