Виробник Bayraktar не продаватиме свої безпілотники РФ: «Не може бути й мови»

Фото: BBC

Гендиректор компанії Baykar Makina Халук Байрактар заявив, що «не може бути й мови» про продаж своїх безпілотників Росії незалежно від запропонованої суми.

Про це він розповів в інтервʼю BBC.

«Гроші не є для нас пріоритетом. Гроші та матеріальні ресурси ніколи не були метою у нашому бізнесі», – розповів Халук Байрактар. Він наголошує, що дружба та співпраця компанії з Україною тривають уже багато років.

Очільник компанії нагадав, що системи Bayraktar використовуються в Україні з 2018 року.

«Тому скільки б грошей нам не пропонували, чесно кажучи, не може бути й мови про те, щоб у цій ситуації передати їм їх [Москві безпілотники] У цей період вся наша підтримка повністю на боці України, оскільки у нас дуже міцний зв’язок, і Україна зазнає дуже несправедливої, агресивної та необґрунтованої атаки», – наголошує гендиректор компанії.

Він додав, що ніщо не затьмарить співпрацю компанії з Україною, і незалежно від того, яку суму буде запропоновано, «наша позиція з цього приводу зрозуміла».

Нагадуємо, гендиректор компанії Baykar Makina Халук Байрактар планує у майбутньому виробляти в Україні безпілотні винищувачі Bayraktar Kizilelma, а також безпілотники Bayraktar TB2 та Bayraktar Akinci.

Економічна правда

оренда квартири Львів

Новини