Харизма.UA

Євгенія Пірог, автор-організатор чотирьох рекордів України, письменниця


Українці, які надихають – Євгенія Пірог, українська письменниця і громадська діячка, авторка і кураторка Всеукраїнської ініціативи «Додай читання» — волонтерського руху, що популяризує читання серед дітей, дитяча письменниця. Творчий псевдонім – Казкарка Джінні.

Автор-організатор чотирьох Національних рекордів України:

▪️ «Срібна Книга» — великоформатна ілюстрована художня книга, яку наживо створювали 360 дітей та 60 митців. Проект тривав з вересня 2011 до березня 2012 року у партнерстві з Національною бібліотекою України для дітей.

▪️ «Казковий гопак» — наймасовіший казковий гопак з літературними героями — танцювальний флешмоб в декількох містах одночасно. 

▪️ «Добро-Дій» – книга ручної роботи, створена найбільшою кількістю авторів малюнків-історій про добро з різних країн (1100 авторів та сторінок з 16 країн). Експонується в Києві в Музеї книги та друкарства України.

▪️«Дмитрикова бібліотека» — доброчинний проект на підтримку підлітка з інвалідністю Дмитра Ружевича з села Сергіївка Донецької області. Він став наймолодшим громадським директором Першої приватної ВІЛЬНОЇ бібліотеки (тоді йому було 13 років). Нині фонд становить близько 2000 книг.

Харизма.UA на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ.

Проєкт Мережі захисту національних інтересів АНТС про українців, які надихають. Ініціатива – Ганни Гопко.

Залишити відповідь