Британська розвідка: РФ скасує цьогорічні навчання «Запад»

Фото: росЗМІ

Москва може відмовитися від чергових навчань «Запад» через нестачу особового складу і техніки, а також побоювання критики.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії про війну від 28 серпня, повідомляє «Європейська правда».

У ньому зазначають, що Росія, скоріш за все, скасувала так звані спільні стратегічні навчання «Запад», які мали бути підсумком річного циклу військових навчань. Маневри мали відбутися у вересні 2023 року.

Розвідка нагадує, що у період після 2010 року «спільні стратегічні навчання» почергово відбувалися у різних регіонах Росії, але з 2021 року стали частіше проводитися у західному регіоні, демонструючи, що пріоритетом є «протидія загрозі НАТО».

«Невдачі російських військових в Україні підсвітили, що «спільні стратегічні навчання» мали обмежену навчальну цінність і значною мірою проводилися для видовища. Скоріш за все, Росія скасувала «Запад-23» через те, що для них доступні надто мало особового складу і техніки. Також є реалістична ймовірність, що російське керівництво побоюється внутрішньої критики за проведення ще одних показних навчань у воєнний час», – зазначає розвідка.

У попередньому огляді розповідали, що Україна та РФ ведуть бої за стратегічно важливі «вишки Бойка» у Чорному морі.

Також британська розвідка припустила, що російське командування у наступні місяці активізує наступ в районі Куп’янська та Лиману.

оренда квартири Львів

Новини