ГУР наполегливо рекомендує російським військовим покинути окупований Крим

Фото: АрміяInform

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрієм Черняк заявив про необхідність ізоляції та деокупації Криму. Він рекомендує російським військовим покинути півострів.

Про це він розповів в інтерв’ю АрміяInform.

«Війну проти України Росія розпочала з окупації Криму у 2014-му, перетворивши півострів на потужну військову базу. Звільненням Криму російсько-українська війна має й завершитись», – підкреслив Черняк.

Він наголосив, ворога потрібно відрізати від Криму – зробити так, аби Росія не змогла використовувати тимчасово окупований півострів у воєнних цілях і, зрештою, здійснила так званий кримський жест доброї волі.

«Досягнення цієї мети справді може стати ключем для справедливого миру», – заявив Андрій Черняк.

За його словами, Україна не припиняє вживати відповідних заходів і на кримському напрямку, про що, зокрема, свідчать нещодавні події на території півострова.

«Кілометрові затори на незаконно зведеному мосту з Керчі до Росії – це правильна реакція. ГУР МО України наполегливо рекомендує покинути окупований Крим, поки така опція ще є. Україна повертається і повернеться в Крим», – підсумував Андрій Черняк.

оренда квартири Львів

Новини