Львівщина може повернутись до графіків відключень електроенергії

Фото: slovoidilo

«Львівобленерго» розпочало ремонтні роботи на енергетичних об’єктах, які були пошкоджені під час ракетних обстрілів. Через це в області можуть застосувати графіки погодинних відключень, аварійні та спеціальні аварійні вимкнення електроенергії.

Про це під час брифінгу розповів технічний директор «Львівобленерго» Роман Іванців.

«Минулого тижня ми отримали лист від «Укренерго» про те, що в схемі можливі, наголошую, можливі обмеження. Це не гарантовано, що вони будуть, залежно від ситуації, яка складеться в енергосистемі України. Треба враховувати багато чинників: ворожі атаки, ремонтна кампанія, погодні умови», – сказав він.

За його словами, можливий дефіцит потужності очікується з 18 до 23 год. Енергетики просять обмежити споживання електроенергії у цей час: використання зовнішньої реклами та кондиціонерів.

Через брак потужностей, за його словами, в разі потреби можуть застосовувати різні типи обмежень електропостачання.

«Ми оптимізували графіки, внесли деякі корективи, скоро виставимо їх на сайті, щоб ви могли перевірити свою чергу в графіках погодинних відключень. Ми формуємо нові групи, щоб мінімізувати тривалість відключення, щоб підлаштуватися під дефіцит потужності, який може виникати в енергосистемі. Крім графіків погодинних вимкнень, можуть застосовуватися інші графіки, такі як графіки аварійних вимкнень, спеціальні графіки аварійних вимкнень», – заявив Роман Іванців.

Ремонтні роботи об’єктів енергосистеми Львівщини орієнтовно будуть тривати до жовтня 2023 року.

оренда квартири Львів

Новини