«Народ РФ починає прокидатися»: Бійці РДК зайшли на територію Брянської області

Скрін з відео: Російський добровольчий корпус

«Російський добровольчий корпус» (РДК) заявив, що не «українська ДРГ», а його воїни зайшли на територію РФ 2 березня, щоб показати, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом Путіна.

У зверненні РДК йдеться, що «прямо зараз на всіх інтернет-ресурсах ви можете побачити новини про «українські ДРГ», які вбили дітей, взяли заручників, але водночас спішно пішли і таке інше. Все це брехня кремлівських пропагандистів. Російський Добровольчий Корпус прийшов до Брянської області, щоб показати співвітчизникам, що надія є, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом».

Представники «Російського Добровольчого Корпусу» заявили, що вони зайшли в село Сушани та Любечане, з метою звільнення РФ від диктатури Кремля та закликали приєднуватися інших росіян до цього.

«Прийшов час звичайним громадянам Росії зрозуміти, що вони не раби. Піднімайте бунт, бийтесь», – зазначив представник РДК.

Як зазначив у коментарі Суспільному речник ГУР Андрій Юсов: «Так звана Російська Федерація – це абсолютно нестабільне утворення з колосальною кількістю внутрішніх конфліктів: міжнаціональних, соціальних, політичних. І справді, мають місце, зокрема, ось такі речі, що говорить про протистояння в середині самої Російської Федерації між громадянами самої Російської Федерації», – сказав він.

Він зазначив, що свідчення перебування бійців РДК означає, що «напевно народ Росії починає прокидатися проти кривавої Путінської диктатури».

Інформацію щодо загиблих чи травмованих потрібно перевіряти додатково, наголосили в ГУР.

«Наскільки відомо, зокрема із заяви РДК, що вони воюють не проти цивільного населення, а виключно проти режиму Путіна і тих хто йому служить», – додав він.

Раніше ФСБ заявила, що на територію Росії нібито зайшли «українські націоналісти».

Російський добровольчий корпус (рос. Русский добровольческий корпус) – військовий підрозділ Збройних сил України, сформований у серпні 2022 року для захисту України від російського вторгнення під час російсько-української війни. Входить до Інтернаціонального легіону ТрО України.

На відміну від легіону «Свобода Росії», відбір до РДК відбувається не з полонених і колишніх російських військовослужбовців, які потрапили до «Легіону» з Росії, а з етнічних російських емігрантів, які живуть на території України, а також в інших європейських країнах.

Новини