РФ перекидає в Україну підрозділи нової армії – розвідка Британії

Фото ілстративне: росЗМІ

Росія перекинула на територію України підрозділи нової 25-ї загальновійськової армії, які планувала розгорнути тільки з грудня цього року.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії, пише «Європейська правда».

«З великою ймовірністю частини нової 25-ї загальновійськової армії Росії вперше перекинуті в Україну. Формування, найімовірніше, зосереджено у Луганській області на північному сході країни».

Ще в серпні 2023 року в оголошеннях про набір до 25 загальновійськової армії йшлося, що вона буде розгорнута в Україні тільки з грудня 2023 року, зазначили британські аналітики.

Цілком імовірно, що частини були відправлені в бій раніше терміну тому, що Росія продовжує відчувати надмірне навантаження на фронті, а Україна продовжує контрнаступ за трьома напрямками, зазначила британська розвідка.

Однак існує також реальна можливість того, що Росія спробує використати частини 25-ї загальновійськової армії для створення резервних сил, які не будуть задіяні у бойових діях та забезпечать командуванню більшу оперативну гнучкість.

Нагадаємо, раніше у Міноборони Британії повідомили, що через мобілізацію та призов до армії у необоронних галузях Росії посилився дефіцит працівників.

оренда квартири Львів

Новини