Росія отримає ще більш масштабні санкції – Зеленський

Фото: ОП

Україна продовжить санкційні кроки, на черзі є нові – ще більш масштабні.

Про це у своєму вечірньому зверненні заявив президент Володимир Зеленський.

За його словами, сьогодні ще один наш санкційний день. Є санкції проти юридичних та фізичних осіб – більшість із них російські, – які працюють на терор.

Загалом 220 компаній і 51 фізична особа. Це підприємства ВПК та дотичні російські компанії. Підприємства, що обслуговують війну. І особи, через яких відбувається управління цими компаніями.

«Не всі з них діють на території держави-терориста, деякі – в інших країнах. Але глобальний тиск отримають всі. Крок за кроком ми збираємо повні дані про всіх, хто працює на агресію – прямо чи опосередковано. Кожна така особа буде заблокована, і наші, українські, санкції або вже синхронізовані, або будуть синхронізовані із санкціями вільного світу».

Зеленський наголосив, коли Росія починала цю агресію, там дивились на світ як на себе у дзеркало. Думали, що нібито усі в світі – такі ж цинічні і нібито – так само зневажають людей, як господарі Росії. «Але світ інший – світ допомагає нам захищати життя. І кожен, хто йде проти світу, стане маргіналом. Росія нічого не здобуде і все програє. Разом із тими, хто ще якось намагається їй допомагати в терорі.

Ми продовжимо наші санкційні кроки, і на черзі є нові санкційні пакети – іще більш масштабні».

оренда квартири Львів

Новини