Розвідка Британії: РФ навряд чи зможе повністю захистити свої залізниці від уражень

Фото: росЗМІ

Інциденти на залізниці у прикордонних з Україною районах Росії вочевидь продовжаться, тому що охороняти таку велетенську мережу колій непросто.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії про російсько-українську війну від 5 травня, повідомляє «Європейська правда».

Розвідка відзначає, що останнім часом зросла кількість інцидентів на російській залізниці у прикордонних з Україною районах, які вважаються диверсіями невідомих осіб, і такі випадки майже точно зривали залізничні постачання для потреб сил РФ – принаймні на короткий час у конкретних місцях.

«Хоча залізничні бригади спроможні швидко відновлювати лінії, ці інциденти збільшують тиск на сили внутрішньої безпеки РФ, які, скоріш за все, не зможуть повністю убезпечити розгалужену і вразливу мережу залізниць Росії від нападів», – зазначають в огляді.

У попередньому огляді розповідали, що Росії, ймовірно, доведеться змінювати систему постачання пального через регулярні удари по базах зберігання у прикордонних з Україною районах.

оренда квартири Львів

Новини