Розвідка Британії: «Вагнер» відходить з деяких позицій навколо Бахмута

Фото: ЗСУ

Сили приватної військової групи «Вагнера», ймовірно, почали відходити з деяких своїх позицій навколо міста Бахмут.

Про це йдеться у щоденному розвідувальному огляді Міноборони Британії, повідомляє «Європейська правда».

25 травня 2023 року власник «Вагнера» Євгеній Пригожин заявив, що виведення його сил з Бахмута розпочалося і що передача позицій Міністерству оборони Росії триватиме до 1 червня.

Заступник міністра оборони України також підтвердив ротацію сил Вагнера на околицях міста.

Станом на 24 травня сили так званої «Донецької народної республіки», ймовірно, увійшли в місто, щоб розпочати операції із зачистки.

Протягом останніх тижнів підрозділи 31-ї бригади повітряно-десантних військ Росії, ймовірно, перемістилися з району Сватове-Кремінна для посилення флангів Бахмута.

Станом на 16 травня 2023 року українські війська зайняли 20 квадратних кілометрів на флангах Бахмута. Ротація сил «Вагнера», ймовірно, продовжиться контрольованими етапами, щоб запобігти колапсу в районах навколо Бахмута.

«Незважаючи на тривалу ворожнечу Пригожина з Міністерством оборони Росії, сили «Вагнера», ймовірно, будуть використані для подальших наступальних операцій на Донбасі після відновлення», – йдеться в огляді.

Раніше розвідка Британії відзначила зростання кількості парамілітарних угрупувань в РФ, які не входять до лав збройних сил країни.

оренда квартири Львів

Новини