Школярі Новояричівської громади займатимуться у новому спортзалі

Фото: ЛОР

Новий, великий спортивний зал площею 800 кв.м. з комфортними роздягальнями та душовими, відкрили у закладі загальної середньої освіти I-III ступенів в смт. Новий Яричів. У місцевій школі навчається 645 дітей.

Про це повідомили в Львівській обласній раді.

Раніше місцеві школярі тренувалися у подвір’ї або в не пристосованих для спорту приміщеннях. Нове приміщення дає можливість займатися у комфортних умовах багатьма видами спорту: футболом, настільним тенісом, карате, баскетболом, волейболом, фітнесом не лише школярам але й дорослим.

Загальна вартість будівництва понад 32 млн грн. Скористатися можливостями  комплексу зможуть понад 400 любителів спорту. Участь в урочистому відкритті нового спортзалу взяли заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Фото:

«Щиро радію, що у такій великій громаді є вагоме поповнення – новий спортзал. Можливостям нового залу можуть позаздрити навіть приватні спортивні заклади. Хочу побажати школярам, щоби у новому навчальному році вони отримали максимум знань від вчителів і батьків. Щоби у майбутньому побудувати міцну і незалежну українську державу», – сказав Юрій Холод.

Навколо спортзалу у Новому Яричеві встановлено вуличне освітлення, висаджено газони, прокладені під’їзди, облаштовано автостоянки, встановлено огорожу і пандуси.

оренда квартири Львів

Новини