У Львівській обласній раді обрали керівників трьох освітніх закладів

Фото: ЛОР

У Львівській обласній раді відбувся відкритий конкурс на посади керівників трьох комунальних закладів середньої освіти.

За підсумками трьох етапів конкурсного відбору, у Львівській обласній раді обрали переможців конкурсів.

Керівником «Обласного наукового ліцею» обрано Ольгу Заяць, «Нагуєвицької спеціальної  школи» – Ірину Страшівську,  «Підгірцівської спеціальної  школи» – Лесю Вовщук.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Кандидатки презентували на розгляд конкурсної комісії свої програми розвитку навчальних закладів, розповіли про першочергові плани та відповіли на запитання.

«Ми покладаємо великі сподівання та очікування на новостворений обласний науковий ліцей, як один з пілотних проєктів Львівщини. Віримо, що учні закладу показуватимуть високі результати, а сам ліцей матиме багато бажаючих учнів навчатися саме тут, які у майбутньому будуть студентами кращих українських та закордонних вишів.

Львівщина є одною з передових областей України щодо досягнень наших учнів, тому маємо це всебічно розвивати. Також акцентую увагу на спеціальній освіті, де на першому місці мають бути потреби дитини з особливими потребами, доступ до освітніх послуг та створення належних умов для подальшої реалізації таких учнів», – наголосив заступник голови Львівської обласної ради, голова конкурсної комісії Юрій Холод.

Попередньо претендентки виконували тестові та ситуативні завдання та зустрічалися з трудовими колективами закладів.

Тепер, за рішенням конкурсної комісії, управління майном спільної власності має укласти контракт терміном на 6 років.

оренда квартири Львів

Новини